55. aukció
Balla Béla (1882-1965) Tél (Rothenburg télen), 1911
33

Balla Béla (1882-1965)

Tél (Rothenburg télen), 1911

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve vakrámán: TÉL. 911. [...] Balla Béla
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Balla Béla kiállítása, Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1911. május, katalógus: 17. (Tél címen) Feltehetően kiállítva:‣ Balla Béla kiállítása, Arad, 1911. ősz (katalógus nélkül)