45. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Téli alkony
130

Litteczky Endre (1880-1953)

Téli alkony

Olaj, papírlemez, 70x50 cm
Jelezve jobbra lent: LE
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft