25. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Téli boglyák
139

Börtsök Samu (1881-1931)

Téli boglyák

Olaj, vászon, 93x100 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 850 000 Ft