29. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Téli délután, 1935
76

Bernáth Aurél (1895-1982)

Téli délután, 1935

Olaj, vászon, 80x110 cm
Jelezve jobbra lent: BA.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

Proveniencia: -egykor Fruchter Lajos, majd Adler Gyula gyűjteményébenÉletműkatalógus szám: 1935/5Kiállítva: -Bernáth Aurél festőművész gyűjteményes kiállítása,Fränkel Szalon, Budapest, 1935. november 3-27. (katalógus: 20.)Reprod

80

Bernáth Aurél (1895-1982)

Barna ruhás nő, 1935

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
94

Bernáth Aurél (1895-1982)

Tájkép

Kikiáltási ár: 550 000 Ft