17. aukció
Krizsán János (1866-1948) Téli est, 1909, és hátoldalon: Tavaszi kert
36

Krizsán János (1866-1948)

Téli est, 1909, és hátoldalon: Tavaszi kert

Olaj, vászon, 42,5x56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán J. 909
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Reprodukálva: Mezei Ottó: Nagybánya. A hazai szabadiskolák múltjából. Múzsák Közművelődési Kiadó, Budapest, 1974. (szám nélkül)