Téli est, 1909, és hátoldalon: Tavaszi kert
Olaj, vászon, 42,5x56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán J. 909
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Reprodukálva: Mezei Ottó: Nagybánya. A hazai szabadiskolák múltjából. Múzsák Közművelődési Kiadó, Budapest, 1974. (szám nélkül)