36. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Téli falu
169

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Téli falu

Olaj, karton, 33x43 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 400 000 Ft