39. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Téli hangulat
142

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Téli hangulat

Olaj, papírlemez, 51,5x65 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 39. árverés, 17. tétel