5. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Téli kert fényekkel
42

Nagy Oszkár (1883-1965)

Téli kert fényekkel

Olaj, vászon, 36x48 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 450 000 Ft

43

Nagy Oszkár (1883-1965)

Tavaszi hegyoldal, 1958

Kikiáltási ár: 460 000 Ft
100

Nagy Oszkár (1883-1965)

Híd a Zazar fölött, 1952

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
102

Nagy Oszkár (1883-1965)

A pöttyös bögre, 1958

Kikiáltási ár: 380 000 Ft