70. Őszi Aukció
Zichy Mihály (1827-1906) Téli menekülés
182

Zichy Mihály (1827-1906)

Téli menekülés

Olaj, vászon, 45 x 68 cm
Jelezve jobbra lent: Zichy
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft