65. aukció (2020. december)
Kádár Géza (1878-1952) Téli Nagybánya, 1916
168

Kádár Géza (1878-1952)

Téli Nagybánya, 1916

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve jobbra lent: NB Kádár Géza 1916
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft