46. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Téli Nagybánya, 1928
64

Kádár Géza (1878-1952)

Téli Nagybánya, 1928

Olaj, vászon, 74x94,5 cm
Jelezve jobbra lent: NB. Kádár Géza 1928
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft