47. aukció
Krizsán János (1866-1948) Téli Nagybánya
53

Krizsán János (1866-1948)

Téli Nagybánya

Olaj, vászon, 44,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: J. Krizsán Baiamare
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft