47. aukció
Kléh János (1881-1919) Téli nap
139

Kléh János (1881-1919)

Téli nap

Olaj, vászon, 48x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kléh János
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•A Művészház harmadik csoportos kiállítása. Művészház, Budapest, 1910. február, katalógus: Kléh János/22.