50. Jubileumi Aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Téli napfény, 1913
15

Börtsök Samu (1881-1931)

Téli napfény, 1913

Olaj, vászon, 90,5x80 cm
Jelezve balra lent: Börtsök 1913
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft