1. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Téli naplemente
39

K. Spányi Béla (1852-1914)

Téli naplemente

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft