35. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Téli napsugár egy vásáron, 1913
51

Boromisza Tibor (1880-1960)

Téli napsugár egy vásáron, 1913

Olaj, vászon, 70x105 cm
Jelezve hátoldalon: Téli napsugár egy vásáron Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft