65. aukció (2020. december)
Gimes Lajos (1886-1945) Téli napsütés, 1929
81

Gimes Lajos (1886-1945)

Téli napsütés, 1929

Olaj, vászon, 55,5x69 cm
Jelezve balra lent: Gimes Lajos 1929
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft