68. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Téli napsütés
7

Téli napsütés

Olaj, vászon, 42,5 x 52,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky (kétszer)
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

121

Tengerszem

Kikiáltási ár: 11 000 000 Ft
144

Duna

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
183

Híd télen

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft