64. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Téli ritmusok (Ablakterv), 1951
174

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Téli ritmusok (Ablakterv), 1951

Olaj, cinklemez, 53,5x76,5 cm
Jelezve balra lent: Gyarmathy T 1951., Jelezve hátoldalon: 51/9, 1951 Gyarmathy Tihamér "Téli ritmusok" 53x76,5
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 200 000 - 4 400 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám ¦ Oeuvre-catalogue nr.: 51/9

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Gyarmathy Tihamér festőművész kiállítása. Körmendi Galéria, Budapest, 1994. augusztus 15 – 28. 7. tétel

¦ Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet. Virág Judit Galéria, Budapest, 2019. május 24.- június 29.

40

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Vidéki ház, 1987

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
199

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Nyár este volt, 1988

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft