60. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Téli séta a városban
120

Berkes Antal (1874-1938)

Téli séta a városban

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft