54. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Téli táj
47

Jándi Dávid (1893-1944)

Téli táj

Olaj, vászon, 47,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft