67. Aukció
Dési Huber István (1895-1944) Téli táj
129

Dési Huber István (1895-1944)

Téli táj

Olaj, karton, 69 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Dési Huber, Jelezve hátoldalon: Dési Huber István Téli táj
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

¦ Dési Huber István: Levelek a szülőföldre.
Szerkesztette: Huber András, Bukarest, Kriterion, 1982, katalógus: 31.