33. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Téli táj, 1907
73

Börtsök Samu (1881-1931)

Téli táj, 1907

Olaj, vászon, 60x70 cm
Jelezve balra lent: Börtsök 907
Kikiáltási ár: 260 000 Ft