65. aukció (2020. december)
Boromisza Tibor (1880-1960) Téli táj, 1940
149

Boromisza Tibor (1880-1960)

Téli táj, 1940

Olaj, papírlemez, 50x70 cm
Jelezve balra fent: rovásírásos jelzés, Jelezve hátoldalon: 1940. II. 15. Boromisza T. és rovásírásos jelzés
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft