17. aukció
Dési Huber István (1895-1944) Téli táj
182

Dési Huber István (1895-1944)

Téli táj

Olaj, karton, 50x69 cm
Jelezve jobbra lent: Dési Huber, hátoldalán autográf felírat: Dési Huber István Téli táj
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Reprodukálva: Dési Huber István: Levelek a szülőföldre. Szerkesztette: Huber András, Bukarest, Kriterion, 1982. katalógus: 31.