18. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Téli táj
71

Börtsök Samu (1881-1931)

Téli táj

Olaj, vászon, 44,5x65 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 120 000 Ft