25. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Téli táj
146

Kádár Béla (1877-1956)

Téli táj

Akvarell, papír, 37x29 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 650 000 Ft