26. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Téli táj
15

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Téli táj

Olaj, falemez, 13x22 cm
Jelezve hátoldalon: Perlmutter fecit, Felső-Lehota (Szabadi, Zólyom megye)
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: Az Ernst Múzeum kiállításai XLIX. Perlmutter Izsák, Ernst-Múzeum, Budapest, 1921. október 2. katalógus: 74. (Havas tájkép címen)