22. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Téli táj Felsőbányán
34

Kádár Géza (1878-1952)

Téli táj Felsőbányán

Olaj, vászon, 54x71 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza NB
Kikiáltási ár: 380 000 Ft