41. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Téli táj (Havas háztetők), 1930-as évek második fele
114

Márffy Ödön (1878-1959)

Téli táj (Havas háztetők), 1930-as évek második fele

Olaj, papírlemez, 39,5x51,5 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 3 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 5.4.8.
• In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy.Budapest-Párizs, Makláry Artworks, 2006.

Aukcionálva:
• Mű-Terem Galéria, 31. árverés, 69. tétel

• korábban Márffy Ödönné örököseinek tul