41. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Téli táj lovassal
134

Téli táj lovassal

Olaj, fa, 16x24 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft