Téli tájkép házzal, 1907
Olaj, papírlemez, 53x72 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Hátoldalánbalra fent, körpecsét: Urania kereskedés BudapestFELTEHETŐEN SZEREPELT:-Uránia, Budapest: MÖ-GL (1907): 18. tétel: „Téli tájkép”Életmű-katalógus: 5.3.1.2