28. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Téli tájkép házzal, 1907
229

Márffy Ödön (1878-1959)

Téli tájkép házzal, 1907

Olaj, papírlemez, 53x72 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

Hátoldalánbalra fent, körpecsét: Urania kereskedés BudapestFELTEHETŐEN SZEREPELT:-Uránia, Budapest: MÖ-GL (1907): 18. tétel: „Téli tájkép”Életmű-katalógus: 5.3.1.2

114

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft