30. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Téli tájrészlet
176

Téli tájrészlet

Olaj, vászon, 40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Méltóságos Nemescsányi Saroltának kiváló tisztelettel Mednyánszky
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft