71. Aukció
Neogrády László (1896-1962) Téli Tátra
51

Neogrády László (1896-1962)

Téli Tátra

Olaj, vászon, 70 x 99,5 cm
Jelezve balra lent: Neogrády László.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

52

Neogrády László (1896-1962)

Téli erdő

Kikiáltási ár: 950 000 Ft