74. Téli aukció
Neogrády László Tátra, tél
41

Neogrády László (1896-1962)

Téli Tátra

Olaj, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády László
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft