68. Aukció
Neogrády László (1896-1962) Téli Tátra
27

Neogrády László (1896-1962)

Téli Tátra

Olaj, vászon, 60,5 x 81 cm
Jelezve balra lent: Neogrády László
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft