45. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Téli utcarészlet
184

Berkes Antal (1874-1938)

Téli utcarészlet

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve balra lent: Berkes
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft