24. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Téli vadászat (Pieter Brueghel után)
194

Pólya Tibor (1886-1937)

Téli vadászat (Pieter Brueghel után)

Olaj, vászon, 125,5x139,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Tibor
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: Az Ernst Múzeum XXI. csoportkiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1922. október, katalógus: 134.