12. aukció
Husovszky János (1883-1961) Téli vásár Nagybányán
65

Husovszky János (1883-1961)

Téli vásár Nagybányán

Olaj, vászon, 81x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Husovszky
Kikiáltási ár: 600 000 Ft