121 legszebb magyar festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Téli Verőfény, 1900-as évek
25

Téli Verőfény, 1900-as évek

Olaj, vászon, 55,5x68 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky