2. Grafikai aukció
Szeift Béla (1944-2012) Telített fej, 1969
117

Szeift Béla (1944-2012)

Telített fej, 1969

Akvarell, tus, papír, 21 x 30 cm
Jelezve jobbra lent: Szeift 69, Jelezve hátoldalon: Szeift Béla Telített fej 69
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 120 000 - 200 000 Ft