A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Dénes Valéria 1877-1915 Templom, 1908
77

Dénes Valéria 1877-1915

Templom, 1908

Olaj, vászon, 80x80 cm
Jelezve jobbra lent: GDV