9. aukció
Bor Pál (1889-1982) Templom Positano-ban, 1927
11

Bor Pál (1889-1982)

Templom Positano-ban, 1927

Akvarell, papír, 35x25 cm
Jelezve jobbra lent: Bor Positano, 1927
Kikiáltási ár: 160 000 Ft