2. aukció
Zemplényi Tivadar (1864-1917) Templomban, 1889
65

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Templomban, 1889

Olaj, vászon, 78x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Zemplényi Tivadar
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Reprodukálva: Művészet, 1905. 76. oldal