11. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Templombejárat Kiotóban
144

Tornai Gyula (1851-1928)

Templombejárat Kiotóban

Olaj, fa, 50,5x34 cm
Jelezve balra lent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Kiállítva: Műcsarnok, Budapest, 1909. október, Tornai Gyula Japán és India című kiállítás, 77. számú kép