36. aukció
Fenyő Andor Endre (1904-1971) Templomkert, 1966
132

Fenyő Andor Endre (1904-1971)

Templomkert, 1966

Olaj, farost, 65x80 cm
Jelezve jobbra lent: Fenyő 66.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft