71. Aukció
Benkhard Ágost (1882-1961) Templomtér, 1923
155

Benkhard Ágost (1882-1961)

Templomtér, 1923

Olaj, vászon, 80,5 x 90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Benkhard Ág. 1923.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft