30. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Tenger Cagnes-nál, 1929
166

Czóbel Béla (1883-1976)

Tenger Cagnes-nál, 1929

Olaj, vászon kartonon, 54,5x65 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel Cagnes 29 Czóbel
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft