29. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Tengeralattjáró
133

Csernus Tibor (1927-2007)

Tengeralattjáró

Olaj, vászon, 140x180 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: hagyatéki leltári szám: INV/0066/09/09/2007 Tibor Csernus
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft